Google Translate

Gizlilik İlkeleri

farukfotografcilik.com.tr, müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek amacıyla bazı kişisel bilgilerinizi (isim, e-posta vb...) sizlerden talep etmektedir.

 
farukfotografcilik.com.tr, üyelik formlarından topladığı bilgileri, söz konusu üyenin haberi ya da aksi bir talimatı olmaksızın, üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşmamakta, faaliyet dışı hiçbir nedenle ticari amaçla kullanmamakta ve de satmamaktadır.
 
Müşteri bilgileri, ancak resmi makamlarca usulü dairesinde bu bilgilerin talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara açıklama yapmak zorunda olduğu durumlarda resmi makamlara açıklanabilecektir.
 
Müşterinin sisteme girdiği tüm bilgilere sadece Müşteri ulaşabilmekte ve bu bilgileri sadece Müşteri değiştirebilmektedir. 
 
Bir başkasının bu bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir. 
 
farukfotografcilik.com’dan gönderilen mailleri almak istemiyorsanız sitemize giriş yaptığınızda sizi karşılayan hesabınızın yönetim panelinden bülten aboneliği kısmından kolayca çıkabilirsiniz.
 
Ödeme sayfasında istenen kredi kartı bilgileriniz, siteden alışveriş yapan siz değerli müşterilerimizin güvenliğini en üst seviyede tutmak amacıyla hiçbir şekilde farukfotografcilik.com.tr veya ona hizmet veren şirketlerin sunucularında tutulmamaktadır. 
 
Bu şekilde ödemeye yönelik tüm işlemlerin farukfotografcilik.com.tr arayüzü üzerinden banka ve bilgisayarınız arasında gerçekleşmesi sağlanmaktadır.
 
 
 
 
© 2008 Copyright by Faruk Fotoğrafçılık San. ve Tic. Ltd. Şti. - Tüm Hakları Saklıdır.
Tasarım : NetDiz@yn E-Ticaret Çözümleri